| Ax3LdeV a întrebat:

Seo unde gresesc? am un site pe wordprees si un blog pe blogspot dar 0 vizitatori de ce?
titlu il pun
meta dscriptin o pun
il pun
keywords il pun
de ce nu am vizitatori nu inteleg?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca asta inseamna seo? sa setezi titlurile cum trebui?

seo e o poveste lunga, ai nevoie de backlink uri de calitate, ai nevoie de contitnut de calitate, ai nevoie de keyword uri de calitate. sa nu ai impresia ca daca ti a indexat google blogul o sa fie plin de utilizatori

| TeodorL a răspuns:

Salut! Documenteaza-te mult mai mult in legatura cu acest subiect si vei afla ca totul nu se rezuma la ce ai spus tu. Fa-ti public tu site-ul si blogul prin retele de socializare, forumuri, etc. La inceput ai cam mult de munca daca vrei sa fie ceva low-cost. Te sfatuiesc sa ai rabdare, daca nu poti folosi google adwords care este cu plata.