| xXAnnoyingOrangeXx a întrebat:

Si un powerbank trebuie lasat la formatat?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Powerbank este baterie externa, pe care-l incarci atunci cand este descarcat la priza sau la un laptop. Nu ii trebuie nici o formatare pentru ca nu salvezi nimic pe el, nu este stick de memorie si nici har disk extern!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, si nici telefonul nu trebuie formatat, asa se facea la telefoanele vechi

| supermamici a răspuns:

NU. Dar nu strica sa il incarci la maximum si sa il golesti la maximum sa beneficiezi la maximum de ciclurile de icnarcari (limitate)

| Iugas a răspuns:

Nu. Nu trebuie. Incarca-l cand e descarcat complet si lasa-l pana se incarca 100%