| 1mihai3 a întrebat:

Sistem Desktop PC Asus G20BM-NL001S, AMD Quad-core, Memorie 8GB, SSHD 1TB + 8GB, AMD Radeon, Windows 8
e bun pentru jocuri? pls raspundeti repede pot sajoc witcher 3 pe el?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da, Witcher 3 merge pe el sau ar trebui.

| Rusu_Alexandru_1997 a răspuns:

Incearca sa achizitionezi o nVIDIA GDDR5
nu e mare diferente de pret dintre nVIDIA si amd, dar nVIDIA e mai buna pentru jocuri

| Danciu_Raul_1991 a răspuns:

E bun pentru jocurile pana in 2015 si witcher 3 ar trebui sa iti mearga dar undeva pe la 30 fps datorita ca nu Pui un AMD CU UN INTEL sau generatiile de la INTEL UNDE le depasesc pe cele de la Amd