| acadea57 a întrebat:

Skipe e gratis, nu? adica nu platesti daca iti faci cont, nu?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu platesti, e gratis.

| OldSoul a răspuns:

"Skipe" nu stiu daca e gratis, dar Skype, da, e gratis.

| RainmakerX a răspuns:

Este gratis.De pe skype poti sa "suni" si pe calculator si pe telefon sau tableta sau ce mai ai tu.
Daca suni de pe skype pe skype(adica sa suni un prieten care apare online pe skype ) atunci este gratis dar daca suni de pe skype pe telefon atunci te costa.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu, nu platesti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gratis.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Da este gratis

| iInfinityDarkness a răspuns:

Este gratis să faci cont şi să descarco. Poţi opta totuşi şi pentru un abonament, în cazul în care doreşti acest lucru.

| KamyHeey a răspuns:

Nu, nu platesti nimic.