| laura_2327 a întrebat:

Comunicarea pe Skipe e gratis?

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Da, este un fel de messenger, dar este specializat mai mult pentru a comunica video.
Însă, dacă vrei să apelezi un telefon mobil, trebuie să plătești.winking

Pa, pa. wave

8 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Da.

| TPUajutor a răspuns:

Da,e pe gratis

| TPUajutor a răspuns:

Este gratuita cu exceptia apelurilor pe telefon

| Danzell a răspuns:

Nu total. daca vorbesti cu o singura persoana da daca vorbesti cu mai multe, gen videoconferinta nu

| andreeadenisa22 a răspuns:

Da, dar bineinteles ca trebuie sa ai cont.

| florymee12 a răspuns:

Da. e o retea de socializare. funda?

| Lolo101 a răspuns:

Da.Insa mia intai trebuie sa ai cont si tu si persoana cu care vrei sa vorbesti si amandoi sa fiti conectati in acelasi timp(bulinuta verde. Funda?

| Sanda1234 a răspuns:

Salut,da.