| anonim_4396 a întrebat:

Slutari tuturor.Stie cineva cum pot rezolva ca atunci cand vorbesc pe mess sa nu mi se schimbe limba din engleza in romana? Mi se schimba automat si e enrvant... Iar cand intru pe google se schimba iar in engleza straight face Cum sa o setez numai pe engleza? Eu o modific din bara, insa tot se schimba.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Alecsie. a răspuns:

La mine era invers:pe yahoo se transforma in engleza iar pe microsoft word din nou in romana straight face Eu am incercat sa elimit optiunea si dupa aia sa o reinstalez...si...A MERSwinking noroc

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Am eliminat romana si acum e numai engleza.Multumesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Start-control panel-Clock, language and region-region and language-keyboards and language-change keyboards. Ai grija sa fie English prima; dai clic pe English si in dreapta ai Move Up, dai pe el, apoi Apply si ok. Gata la mine se intampla invers pentru ca prima e Romanian(legacy).

| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

happynu stiu ce sa zicsaddu-te acolo jos unde scrie en