| chris7053 a întrebat:

Smartphone-ul Samsung galaxy y este bun pentru jocuri/aplicatii? Ruleaza bine sau are momente de "blocare"?

5 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Ia-ti galaxy fit e mai bun ca si galaxy y are mai multe culori si la aplicati... eu am galaxy fit si nu mi sa sacadat niciodata. Funda!

| iloveusa a răspuns:

Eu am galaxy y si pot sa iti spun ca jocurile si aplicatiile merg bine, dar unele jocuri au momente cand merg Mai incet. FUNDA?

| CoraPersefone a răspuns:

E un telefon excelent! merita sa il cumperi! daca ti se pare prea scump, exista si varaianta galaxy mini, e foarte bun pentru anumite jocuri mai mici, si aplicatiile merg toate excelent!

| alasca444 a răspuns:

MYK3 telefonul Samsung galaxy fit e de tot rasu e pfff pentru jocuri are un pr deala si i se blocheaza de stai 5-10 min sa-si revina e mult mI BUN SAMSUNG GALAXY Y