| Narsha a întrebat:

So hey
Vroiam sa intreb ce laptop mi-ati recomanda.Am 12 ani si sa fiu sincera stau destul de mult la calculator(Don\t judge melaughing)
Stau mai mult pe net si singurul joc care il joc constant e imvu care oricum nu ocupa cine stie ce.
Poate unul din voi lucreaza la un magazin de IT sau se pricepe cat de cat. Oh si sincera nu prea suport leptopurile minuscule sau cu ecranu mic-miclaughing
Si vorbind de pret sa spunem ca nu am la dispozitie un buget prea marehee hee
Dau fundita pentru cel mai bun raspunsuri/recomandari.
Thanks

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Spune-ne ce inseamna un buget "nu prea mare" ca sa putem sa iti recomandam ceva...

| Minks a răspuns:

Narsha, e cam putin, sincer.eu zic ca fara 2000 lei nu prea merita sa iei nimic. Daca tot faci investitia, e bine sa o faci pentru termen lung.

| ZeroBLADE a răspuns:

Nam inteles ce vrei

| Narsha explică:

Eu cred ca an spus foarte clar ce va rog/Sa-mi recomandati un leptop.cat despre buget...IDK...1500 lei?
Sau e prea putin.In fine.

| misteryo2 a răspuns:

Eu iti recomand Leptopul Toshiba e bun avea si uicamiu a dat pe el 200 de euro dar merge bine bine are si memorie mare funda?