| BornToDie67 a întrebat:

Some Help! Am LG optimus android si incepe sa-mi mearga destul de greu. De multe ori cand intru pe net ma avertizeaza" Warning! Your system is running low on process virtual memory" si ceva cu device. Ce-as putea sa fac?

9 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Uita-te undeva acolo prin setari si dezactiveaza aplicatiile care ruleaza pe telefon si nu le folosesti deloc...Bafta

| BornToDie67 explică (pentru CoL00SaL):

Am reusit sa dezactivez vreo 2, 3 aplicatii, iar la celelate imi apare doar "fortare oprire"...si asta doar permanent...

| CoL00SaL a răspuns (pentru BornToDie67):

Si iti mai apare problema aia cum ai menttionat mai sus?

| BornToDie67 explică (pentru CoL00SaL):

Din pacate, da.

| CoL00SaL a răspuns (pentru BornToDie67):

Atunci cuntinua sa dezactivezi cat mai multe si cu "fortare oprire" sau mai si dale uninstall!

| CoL00SaL a răspuns (pentru CoL00SaL):

Si ai grija sa nu dezactivezi androidul...

| BornToDie67 explică (pentru CoL00SaL):

Eu nu am obiceiul sa am cat mai multe aplicatii etc etc, pur si simplu mi-au ramas doar cele pe care le-am avut de cand mi l-am cumparat si acelea nu mi le pot dezinstala si daca le mai dau "fortare oprire"( le-am mai dat) iar ma avertizeaza ca s-ar putea sa mi se strice.

| CoL00SaL a răspuns (pentru BornToDie67):

Du-te cu el la un service...eu stiam ca daca erau multe aplicati trebuia dezactivate...Bafta!

| BornToDie67 explică (pentru CoL00SaL):

Merci oricumwinking