| Randy Orton a întrebat:

Sony Ericsson Idou este un telefon bun? Merita banii? Ruleaza YouTube?

Răspuns Câştigător
| criseb a răspuns:

Este un telefon interesant, dar are un sistem de operare mai vechi ca la n8 adica symbian s60v5,nu are o capacitate asa mare de memorare avand doar memorie mica interna plus card de memorie, putine aplicatii care sa fie compatibile mai ales pentru faptul ca nu are acces la un magazin gen ovi store, pozele nu sunt atat de bune pe cat apare caracteristica pompoasa de camera 12 mpx nu are acel unghi larg al lentilei ca la N8, filmare vga,tv out vga care lasa de dorit pe langa una HDMI, bateria nu prea tine, dar nu e de aruncat.Cu siguranta ruleaza youtube, daca nu se gaseste separat aplicatia youtube.