| Lollidella a întrebat:

Sony Ericsson T715 Rouge Pink sau lg chocolate?
1. Cat costa la orange?
2. Care este mai bun din toate punctele de vedere?
3. Cine are sau a avut unul din telefoane, este sau a fost multumit de ele?

Vreau sa stiu mai multe despre ele pentru ca as vrea sa`mi schimb telefonul si nu prea stiu ce sa aleg. Daca a veti si alte propuneri puteti sa`mi ziceti (dar sa nu coste mai mult de 350-400 lei) big hug
Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| claudia_7216 a răspuns:

Nu stiu cum e Sony Ericsson dar pot sa iti spun despre LG chocolate ca este frumos dar nu prea rezistent.eu l-am avut acum 2 ani si sa defectat si nu a mai putut fi reparat si eu am grija de telefoane. acum am un samsungx830 e super.

3 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Lg chocolate, stiu ca se strica, mai ales la fete, un Sony Ericsson tine mai mult, eu folosesc SE de vreo 4 5 ani si nu am probleme!

| Lollidella explică:

Si cum poti sa intelegi ceva pe ecranul ala minuscul? laughing

| Lollidella explică:

@Ingerasull99 cum adica se strica mai ales la fete? laughing ca doar nu dam cu el de pereti laughing