| nutriday97 a întrebat:

Doresc sa va intreb daca merge sa ma uit pe youtube cu telefonul Sony Ericsson t715 sau Nokia 5228. Puteti sa imi recomandati niste telefoane cu care pot sa ma uit pe youtube sau ceva de genu? Daca da Va >multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_t715-2863.php
SE deja are inclusa aplicatia youtube de celalat nu e nevoie sa stiu ca sunt sigur ca daca nu are se poate instala aplicatia respectiva! De preferat sa iti ei un telefon cu wirelles, e mult mai util in ziua de azi...telefoane cu wirelles(WI-Fi) deja au implementate aplicatii de navigare pe astfel se site-uri!