| XxAlexandruxX a întrebat:

Sony Ericsson xperia play sau N8?

12 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Daca vrei jocuri si alte nebunii mergi pe android! nu o sa-ti para rau deloc! plus ca o sa apara versiunea de 4.0 pentru xperia acum in primavara deci mergi pe android. uite si comparatie http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3608&idPhone2=3252

Răspuns utilizator avertizat
| uNKN0Wn a răspuns:

Xperia play

| XxAlexandruxX explică:

De ce N8? Xperia play are procesorul si ramul mai mare si plus ca are si Android...

| Lovellly a răspuns (pentru XxAlexandruxX):

Fiecare cu parerea lui

| mgtow a răspuns (pentru XxAlexandruxX):

Mie nu mi-au placut niciodata Nokia si am un xperia 8 de la Sony Ericsson foarte bun. Mai ales sistemul android e un avantaj care e folosit in multe site-uri pentru a descarca chestii.

| Lovellly a răspuns:

N8 happy (pentru mine cel putin)

| cgflorea2 a răspuns:

Daca as fi in locul tau Sonny Ericsson Xperia Play as alege