| tpubv94 a întrebat:

Sper ca ma poate ajuta cineva. Nu prea ma pricep la facebook.
Deci pe prima pagina iti apar niste update-uri care le fac prietenii. De ex ei dau like la cineva si tie iti apare. Bun, daca vreau sa nu-mi mai apara dau unsubscribe.
Cum pot sa fac ca la prietenii mei sa nu le apara ce fac eu. De ex eu dau un like si lor pe profil le apare update la news feed ca eu am dat like la poza respectiva. Cum pot face sa nu le mai "trimit raportul " la toti? Ok invers stiu sa nu-mi mai trimita ei mine dau unsubscribe dar invers?
Multumesc anticipat. Si scuze ca am dat aici dar e cea mai vizitata categorie.

1 răspuns:
| hihahi a răspuns:

Poate te ajuta asta
http://adf.ly/7StoI