| Gameru a întrebat:

Spune-ti la fifa 14 la arena de antrenament unde esti 1vs1 cu portaru cum pun sa dau lovituri libere fara zid fara nimic doar in arena aceea ca am vazut pe internet si nu stiu cum.

10 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Dai la : play apoi +more apoi practice arena
funda?

| Gameru explică (pentru franco2003):

Da stiu dar la practice arena cum sa fac sa dau cand atac cu jucatoru 1vs 1 cu portaru lovituri libere https://www.youtube.com/watch?v=UEHu7T2M7wI uitete aici

| franco2003 a răspuns:

Ce a dat ala nu e lovitura libera trebuie doar sa nu misti mouse-ul sti si apoi dai sut

| Gameru explică (pentru franco2003):

Ba e lovitura libera ca am mai vazut cu lovituri libere pe net

| Gameru explică (pentru franco2003):

Am găsit acum zi-mi o tehnică să obţin lovituti libere in meci ca nu prea obţin

| franco2003 a răspuns (pentru Gameru):

Si eu ma oftic, la ei mereu e fault dar noi nu primim niciodata lovituti libere ca e prost jocul

| Gameru explică (pentru franco2003):

Vreun skill nu este?

| franco2003 a răspuns (pentru Gameru):

Skill cu lovituri libere nu exista

| Gameru explică (pentru franco2003):

Stiu dar unu sa simulezi sau un dribling in care să te faulteze

| franco2003 a răspuns (pentru Gameru):

Scuze dar nu stiu