| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi ce parere aveti despre prmul smartphone romanesc allview p1 alldro cum este este bun?

Răspuns Câştigător
| andra_9585 a răspuns:

Nu-ti lua niciodata telefoane de la o firma slaba, o sa-ti para rau.
Mi-am luat si eu Allview g1 care m-a tinut 1 saptamana, dupa 2 zile mi-o picat cateva butoane iar apoi mi s-a spart display-u. Piese de schimb nu prea gasesti, doar in brasov unde este sediul. Allview= o firma romaneasca de proasta calitate. Acuma sa vedem si partea buna: preturile is foarte convenabile, iar daca te uiti la specificatii tehnice iti dai seama ca merita, dar trebuie sa fii foarte atent pentru ca is foarte sensibile.

3 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Pare calumea...dar cuvantul cheie este "romanesc" ceea ce ma sperie...

| MaPlictisesti a răspuns:

Sa fim seriosi... dai un ban, dar ia-ti ceva calumea.

| SKSpawn a răspuns:

Ce sa spun... telefon de lemn big grin