| SDavidS a întrebat:

Spuneti-mi niste casti foarte bune pana la 400 de lei.

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Eu, de curand, mi-am luat http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sunt pana in 100 de lei, de la Media Galaxy si sunt si alte culori, nu numai rosu.Mie imi plac.

| harhas a răspuns:

Nu da bani pe prostii de astea!

| SaveTheNature a răspuns:

Parerea mea este sa pui banii deoparte ca se anunta vremuri grele. Daca totusi vrei sa spargi 400 de lei pe niste casti, alege firma Sony.

| BULANGIU96 a răspuns:

WTF? da ce casti is alea frate? laughing
Nici daca erau poleite cu aur si suflate cu diamant nu costau atata rolling on the floor

| harhas a răspuns (pentru BULANGIU96):

Nu vreau sa intervin, dar daca nu stiai exista casti si mai scumpe!

| cristianapopen a răspuns:

Skullcandy.

| GeorgeSprite a răspuns:

laughing
casti bune? strage 350 de dolari si dupa cumpara dr dre beats laughing