| dinutza a întrebat:

Spuneţi-mi poate ştie cineva, am calculator Philips, şi odată am încercat sa-l curaţ, şi am dat peste nişte butonase de pe el şi acum.....Tot merge o linie pe ecran umblă încolo şi încoace pîna pe la mijloc, iar în partea stînga scrie SmrtImage On, iar în partea dreapta scrie SmartImage Off.
Spuneţi-mi vă rog ce sa fac.Ia-m schimbat şi windowsul, dar tot nu merge. sad
Plis helpp!

Răspuns Câştigător
| AndruP a răspuns:

Incearca asta: Doar tine apasat butonul de imagine inteligentă (ultima pe partea stângă a ecranului) am avut aceeasi problema.