| Eduard_Arghir_1997 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce telefon sa-mi iau: HTC one m8 / galaxy note 3 / iphone 5s. Cei care aveti unul din telefoanele astea sa imi spuneti si mie cum e, cum se misca, daca are vreun pic de lag, daca ai vreo problema cu el, daca merita mai mult decat celelalte, etc. Inafar de 5s ca am si eu iphone si am vazut la toata lumea 5s si stiu cum e laughing.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca nu vrei lag iei http://bit.ly/1HUSZq7 pentru ca sunt sanse mai mici sa apara probleme legate de viteza. One m8 si note 3 is si ele foarte ok, ecran mai mare etc. La one totusi nu cred ca o sa iti placa acea camera.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu detin un HTC m7 de mai bine de un an si se misca perfect, nu am avut nicio problema, plus designul este multe peste restul telefoanelor