| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cel mai bun antivirus gratuit.Eu am Panda Cloud Antivirus e ok dar as vrea sa stiu eu am mai avut avira si imi placea si acela.

8 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
AVG este unul dintre cele mai bune, referitoare la cele gratuite. Ah și poți găsi pe internet ceva coduri(key-uri) pentru licență de 2 ani sau ceva de genu.

| ZEYN a răspuns:

Bitdefender

| AFR81 a răspuns:

Eu folosesc Avast de foarte mult timp si n-am avut absolut nicio problema. Recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc YAC.

| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender free.
panda cloud e bun, un mai e prostia de acum cativa ani insa un functioneaza fara conexiune internet.

| LePotato a răspuns:

Iti recomand Avast

Te intregistrezi la ei pe site si primesti ligenta pe 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catalinhhh):

AVG nu prea cred ca e bun

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru Pc/laptop, îţi recomand Avast 2015 GRATUIT în limba română;)
Îl poţi descărca de la linkul oficial :
https://www.avastantivirus.ro/download-antivirus/

Eu îl am de vreo 6-7 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Toate cele bune!