| anonim_4396 a întrebat:

E Panda Cloud Antivirus mai bun decat alte softuri?

7 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

In mod normal si conform clasamentului international, pentru home useri pe locul 1 este kaspersky, pentru companii este bitdefender. NOD32 este undeva in top 5, iar Panda este in top 10, dar nu in primi 5.

| sti a răspuns:

Eu folosesc Avira si este destul de bun, il poti download-a de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=33&lid=1689

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Nu. In momentul de fata la nivel de low-end cel mai bun este NOD32. La nivelul de securitate puternica, cel mai bun pare sa fie Bitdefender (versiunea speciala pentru firme)

| andrei_1933 a răspuns:

Eu folosesc BitDefender Total Security 2009 (licentiat) cam de aproximativ un an de zile.
N-am mai avut probleme cu virusi, backdoors, spyware, etc.
Kaspersky e bun la randul lui insa consuma resurse destul de mari din cate stiu.
Avira de asemenea se comporta destul de bine.

| laurentiu_9029 a răspuns:

Ce spune-ti voi aici strainilor. Voi ati auzit de Avira? E cel mai bun antivirus, nimic nu trece de el. lol.

| stefytm a răspuns:

Fiecare zice ce crede despre antivirusi! eu lucrez de ceva timp in it si iti spun ca kaspersky internet security e cel mai bun in topul de dezinfectii la capitolul cel mai bun timp de raspuns de receptie a virusiilor e bitdefender. iar laurentiu ce a zis cu avira lasa de dorit! daca ai un sistem cu ceva mai slabe resurse foloseste nod 32

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!