| boooooring a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun antivirus free? Eu cred ca este Panda Cloud

12 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Cati ati incercat MSE? (Microsoft Security Essentials)

E mai free ca toti antivirusii la un loc. Cat despre "bun" aici eu zic ca mereu e ceva subiectiv.

| coosmin24 a răspuns:

Avg, Avira.

| Fallen Angel a răspuns:

Eu sunt de aceeasi parere. Am Panda Could si sunt extrem de multumita de el. Nu am nici un virus in PC, dar nu zic ca celelalte nu sunt bune.

| Alexa_3478 a răspuns:

Avira !

| CB a răspuns:

Nod 32 big grin
E cel mai de incredere happy
Pe de alta parte, acum fara suparare, Panda mi se pare cel mai slab.

| andreii2 a răspuns:

Eu am Nod 32 de foarte mult timp si nu am avut problemewinking

| mihaela_7915 a răspuns:

NORTON parerea mea. Asta il am si eu

| alexalex07 a răspuns:

Avg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast, avira, avg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eset Nod32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast 5, clar

| Mihai_5710 a răspuns:

Avira este cel mai bun antivirus free are o scanare rapida mai rapida decat celilalti antivirusi are mai multe scanari diferite vreo 8, te protejeaza impotriva trojenilor, worm, backdoors, malware, etc are cea mai buna rata de detectie a virusilor 99, 8% anual are si cele mai putine alerte false decat ceilalti antivirusi. Clar este cel mai bun antivirus, mai bun decat: avast, avg, norton, kaspersky, panda cloud, nod32, G data, comodo, beat defender etc.deci este o alegere foarte buna daca alegi Avira, este si o companie serioasa. Pacat ca cei de la avira n-au adaugat la versiunea free si un email scaner si un web guard, dar si asa te protejeaza daca cazi in plasa unui spywer, pshing. Foarte important are si protectie in timp real nu trebuie sa stai la panda dupa virusi plictisitori, deci ai de unde alege protectie de la avira.