| bizan a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum fac sa sterg un caracter la metin ca imi crere un cod si nu stiu ce sa fac confused. Funda pls...

5 răspunsuri:
| Andrei04072 a răspuns:

000000 bft

| Criss_1962 a răspuns:

Trebuie sa intri pe site-ul www.metin2.ro iti scrii contul si parola undeva in dreapta sus apoi trebuie sa apesi pe "Datele utilizatorului". O sa-ti apara datele si apesi pe "Afisa codul" apoi pe "trimite". O sa-ti apara ceva pe e-mail ...de acolo cred ca te descurci! Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Criss_1962 a răspuns:

Trebuie sa intri pe site-ul www.metin2.ro. Acoloiti scrii contul si parola undeva sus in dreapta. Apesi pe "Datele utilizatorului" iar apoi pe "Afisa codul". Apesi pe "Trimite" si o sa primesti ceva pe e-mail. De aici te descurci. Stiu ca sunt fata.dar totusi ma pricep. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| KyufyxD a răspuns:

Intra pe site si logheazate si dai acl undeva unde scrie ceva de genu "schimba parola stergerii caracterului
sau ceva de genu :-s

| Musat_Marin_1948 a răspuns:

Cum se elimina un caracter, metinn2.ro?