| only me a întrebat:

Spuneti'mi si mie cum se schimba numele de messenger astfel incat cei din lista mea sa ma vada cu alt numestraight face
plz help!

Răspuns Câştigător
| Strawberry_3130 a răspuns:

Dai click pe "messenger", alegi "my contact details" si schimbi acolo username-ul tau. Dupa ce termini te duci la "actions" si selectezi "Send my Contact Details". Tadam happy

8 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Baga-ti id-ul tau in lista ta de messenger. apoi dai click dreapta pe id-ul tau si o sa-ti apara undeva "contact details", dai pe ala si scrii acolo la "name" noul nume. dupa care, ca sa vada toti cei din lista ta noul nume unde la yahoo iti apare undeva sus "action" dai pe ala si acolo undeva trebuie sa fie "send my contact details" clik pe ala...alegi pe toti din lista aia care o sa-ti apara si dai "next" dupa care "save and close"

| ImmortalQueen a răspuns:

Pai nu mai poti.Doar sa iti schimbi numele si cei la care o sa dai add de acum incolo sa iti vada numele asa cum il pui acum.
Dai la id taw, la contact details si dupa iti pui ce nume vrei. fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| Andra_3307 a răspuns:

Cand vorbesti cu cineva pe mess ai acolo sus Actions si de aia acolo dupa care iti apare mu contact details, iti schimbi numele sia i rezolvat apoi dai la send mu contact details

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ti id-ul tau in lista ta de messenger. apoi dai click dreapta pe id-ul tau si o sa-ti apara undeva "contact details", dai pe ala si scrii acolo la "name" noul nume. dupa care, ca sa vada toti cei din lista ta noul nume unde la yahoo iti apare undeva sus "action" dai pe ala si acolo undeva trebuie sa fie "send my contact details" clik pe ala...alegi pe toti din lista aia care o sa-ti apara si dai "next" dupa care "save and close... la mine merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deastea

| Mihaela_2782 a răspuns:

Dai sus la messenger, My contact detalis. Iti schimbi acolo numele, dar ca sa vada si ceilalti numele pe care ti l-ai pus trebuie sa iesi de pe id si sa intrii iar. Uneori se mai blocheaza si persoanelor din lista ta le apare mai greu, chiar si peste cateva zile.

| MikShiRaw a răspuns:

Dai click pe poza de profil dai la "My profile" te baga pe un site si acolo modifici numele.
Sper ca am fost de folos