| Blueeyes6969 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca la telefonul Nokia lumia 920, aplicatiile pe care le descarc trebuie platite. Intreb pentru ca stiu ca la telefoanele cu android nu trebuie si lumia e cu windows 8. Si la ce pret este pe abonament lunar? Si carcasa se poate scoate, in caz ca vreau sa scot bateria? Ms.

FUNDITA happy

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Sunt si aplicatii gratuite, dar si pe bani. Insa majoritatea is pe bani, iar la android sunt mai multe gratis.
http://www.windowsphone.com/ro-ro/store
da o cautare ca s aintlegi la ce ma refer. Plus ca numerul de aplicatii e mult mai mic.
Depinde de abonament.
Bateria o scoti la service daca e.