| allison20 a întrebat:

Buna dimineata TPU!
Ce parere aveti despre telefonul Nokia Lumia 1320?
Imi spuneti va rog care e treaba cu aplicatiile de la windows phone? Exista ceva similar Play store-ului (Android)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| sNex96 a răspuns:

Salut, Am avut un coleg care avea un Nokia Lumia 800 si pot sa spun ca era naspa rau. De ce!? La el toate aplicatiile aveau alt nume si erau altfel fata de cele de pe android ( Ex. Flappy Bird, Hill Climb Raicing, etc.)
Nu te spatuiesc sa iti cumperi telefon cu Windows phone. Mai bine iti cumperi un S2 sau Lg L7, depinde cat te duce bugetul. happy
Bafta.