| GaBBrYeLL a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce nu imi merge sa folosesc internetul pe mobil ca am 150 MB trafic de date si imi apare Eroare Retea, am telefon Samsung Ch@t 322. Am incarcat cu 6 euro extraoptiunea 3100 la COSMOTE. Care poate sa imi spuna dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gede a răspuns:

Suna la Cosmote, serviciu clienti si spune-le sa iti trimita setarile pentru internet. Dupa ce primesti mesajul dai instalare apoi inchizi si deschizi telefonul.Ar trebui sa iti mearga.tongue Funda?batting eyelashes