| bogdanburdea a întrebat:

Miam activat aseara extraoptiunea Xplore de la cosmote cu 5 euro si am pe langa minute 50 mb trafic de date dar nu pot sa ii folosesc. Am instatal setarile dar tot nu merge. Am un Samsung S3500.

2 răspunsuri:
| biancabia978 a răspuns:

La unele telefone nu se poate folosi internetul pe care il ai de la cartela. Asta include Blackberry, Samsung si Htc. Unele telefoane au in setari la sectiunea internet unde poti activa internetul care il ai.

| bogdanburdea explică:

Am incercat pe 5 telefoane dif Motorola Nokia si alt Samsung