| Anonim33332132 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri foarte frumoase pentru telefon android pe magazin play. ofer funa

Răspuns Câştigător
| sKiLeTu a răspuns:

Need For Speed Shift(Cu bani), Fifa 14(Gratuit), Minecraft(Demo Gratuit-Full Cu bani), Temple Run, Temple Run 2, Gta III(Cu bani), BMX Boy, Skate Boy, ...Asphalt(Tot ce apuci) + Jocurile Gratuite sau Cu bani din Top. Mult noroc!

1 răspuns:
| acinorev a răspuns:

Temple Run 2... Sunt fata si nu prea stiu jocuri de baieti. Am vazut unele cu masini?