| maniac a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri shooter ca de ex cum era singularity sau nu stiuh unu ca wolfenstein 2 sa impusti zombie sa aiba si ceva grafica si un joc ceva cu actiune unde poti sa conduci, sa impusti etc dar nu ca saints row 2 sau gta 4 ca astea nu prea imi merg ff bine.Cine vine cu cat mai multe jocuri de care am specificat are funda

Răspuns Câştigător
| Ancestralsoul a răspuns:

Area 51 ambele serii, turok, Singularity, dead space, fallout 3.Sunt jocuri superbe.

3 răspunsuri:
| maniac explică:

Mai astept...

| ktalin2k a răspuns:

L4D2 Lead 4 dead 2 call of duty mw2 mw1 wow

| Tucică a răspuns:

Max payne 1, 2, 3 smug just cause!
Pa, pa!