| AnonimulRo a întrebat:

Spuneti-mi TPU ce sa fac ca sa mearga google chrome mai bine si mai rapid? Ma enerveaza, pe youtube nu pot sa vad filmele cum trebuie. Ce sa fac? Ce program sa scot? Am nevoie de ajutor.
Va multumesc

5 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Intri la setari si apoi la extensi si mai stergi din ele.
Succes! happy

| Alrawan a răspuns:

Cel mai sigur ar fi să îţi reinstalezi windows-ul happy Eu folosesc Maxthon de ceva vreme, şi e chiar foarte bun. thinking Succes big grin

| mixxjim a răspuns:

De ce vrei google chrome? Daca nu merge cum trebuie incearca alt browser. Eu folosesc Mozilla demult si nu am avut niciun fel de proble happy

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Folosește alt browser, de exemplu : mozilla fierfox sau opera/opera next.

| NúmeroUno a răspuns:

E adevarat! google chrome si opera sunt bune doar ca accesezi ceva foarte repede dar nu sunt bune la video-uri! mozile este friking awesome!