| BadBoyCristy a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, daca sunteti multumiti de telefonul SONY ERICSSON W910i. Eu l-am cumparat anul trecut si am numai probleme, cum ar fi chestia ca mi se blocheaza si se opreste cand nu-i convine ceva. Astept raspunsuri, si daca vreti, mai spuneti-mi un telefon bun, cu un pret mai rezonabil si care are mp3 si camera foto-video. Multumesc!happy

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Problema arhicunoscuta ca se reseteaza cand nu te astepti? Am inteles ca s-a lansat un update pentru soft, ce se gaseste pe site-ul oficial Sony Ericsson. Am inteles ca e mult mai stabil. Personal n-am incercat update-ul pentru ca m-am obisnuit asa cu el.
Per total, am fost multumit de telefon. Pana la urma l-am luat pentru ca e Walkman si apoi ca e telefonhee hee. La partea de sunet e destul de bun. Plus shake control, motion sensor(accelerometru) si alte chestii fancy.

| cybershot a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta cu o resoftare ...asa se rezolva tot ...si vei avea din nou un telefon ca noubig grin

| adelinee a răspuns:

Deeci si eu am telefonul si inainte mi se oprea deoarece nu facea bine contact bateria si i.am bagat o hartiuta la baterie si numai mi se inchide...sii chestia cu blocatul cred ca e din cauza la soft... poti sa il schimbi.il gasesc pe net.si telefon bun thinking tata are Nokia 7310 si e multumit de el.se aude tare pozele le face ok.