| LucccyTheGreenMonster a întrebat:

Sony Ericsson Xperia X8 are WiFi? Sunteti multumiti de telefon?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Are wifi, dar nu mi se pare nimic bun la el, si il detin, daca chiar esti curios

| LucccyTheGreenMonster explică (pentru sltlp):

Mie mi se pare un tel bun ca la avut si fratele meu mai demult dar nu imi pasa de el atunci. Vroiam doar sa cer pareri

| sltlp a răspuns (pentru LucccyTheGreenMonster):

Eu il am. camera e proasta, daca te-ai uitat si tu la ce pzoeface e ok, daca nu, si mai bine. Apoi, are ram putin, 175 mb ram stoc, kernel 184, tot putin e. Vince cu android 2.1, cu rom, cum am si eu, i-am pus 2.3, dar nu e garantat, depinde de ce bootloader are fiecare varianta de x8, ca sa reusesti sau nu... Mai bine cauta Sony Ericsson xperia mini st15i

| DaftPunk a răspuns:

Are wifi, telefonul este belea.Android, camera buna. Daca ai ocazia sa-l iei, IA-L!

| LucccyTheGreenMonster explică (pentru DaftPunk):

Pai mil iau maine ca e ziua mea