| anonimus20 a întrebat:

Sti cum sa fac cand intru pe google sa apara o anumita pagina in loc de homepage? Va rog spune-mi daca stiti! Dau Funda+Voturi!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce browser folosești.
La firefox e din opțiuni/general/acolo ar trebui să ai un câmp unde scrie pagina de start/tastează acolo www.google.ro/ închide
Internet explorer
Internet options/Modifică unde e pagina de start de la Microsoft cu www.google.ro
La restul nu îmi aduc aminte cum îs.Succes

| CristianMarius a răspuns:

Intri in optiuni in browser si dai la pagina de start si modifici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| lucianbv a răspuns:

Cauti pe google in functie de browserul tau. Dar nu intrebi la Dragoste si sex!