| SaiciucIonut a întrebat:

Ştiaţi că s-a făcut o versiune a siteului TPU pentru telefoane mobile? Ce părere aveţi despre asta?

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Foarte ingenios. Oricum sunt multe site-uri care fac asa ceva pentru mai multa publicitate.

| radu75 a răspuns:

Eu de pe tel m-am inregistrat si m-am logat prima data, o fac in marea majoritate a timpului sau cand sunt la servici. Nu e o noutate, poate pentru altii da. Toti vor avea intr-un final si adrese wap, pentru ca asta inseamna aproape dublu utilizatori. Au primit toti rezultatul studiului care e 100 % real, conform caruia pana in 2012 numarul utilizatorilor care vor accesa internetul de pe tel mobil va depasi net numarul utilizatorilor din fata calculatorului. Aproape orice tel care iese pe piata are browser. Se pregatesc si ei de acum.

| Klara a răspuns:

Nu-mi place, dar oricum navighez pe pagina normala si cand sunt de pe tel

| cocolina a răspuns:

Nu stiamtongue si cum facem si noi rost de eabig grin?