| DenisIonut01 a întrebat:

Stie careva cum pot selecta toate fotografiile din "fotografii" din contul google si sa le descarc?

Am observat ca pot selecta album sa descarc dar as vrea sa le descarc toate.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Doar albume poti sa descarci selectand unul cate unul. Deschide Google+ ->plaseaza cursorul în colțul din stânga sus pentru meniul principal Google+ -> clic pe Photos ->clic pe More-> Albums-> selecteaza albumul-> clic pe săgeata verticală din dreapta sus-> Download.