| Popescu_Bogdan_1989 a întrebat:

Stie careva cum se poate verifica history-ul facebook-ului? Gen sa vezi ce profiluri ai vizitat in ultima vreme etc?

4 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Intri in history al browserului folosit. Exemplu Mozila sau Chrome..se afla in coltul din dreapta al setarilor fiecarui browser:history

| Popescu_Bogdan_1989 explică (pentru Cherry):

Din browser stiam si eu, dar exista o modalitate care iti arata din facebook ce profiluri ai vizitat.

| Popescu_Bogdan_1989 explică:

Mentionez ca se poate din facebook cumva nu din history-ul browserului care il folosesti ( asta stiam si eu )