| Andreea2ooo a întrebat:

Cine stie niste profiluri de baieti frumosi pe Facebook? Cele mai multe FUNDA! :*

26 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Vrei facebook-ul meu? daca da trimite-mi un mesaj.ma consider dragut

| unknownn a răspuns:

A meu, dar nu ti-l dau laughing

| raluk27 a răspuns:

Pun pariu ca toata lumea o sa dea click pe link-urile alealaughing
De asta imi place TPU pana la un punct, cand se termina misterul, nu mai are niciun farmec

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Eu n-am dat click big grin

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Daca erau profiluri de fete, dadeaibig grin

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Nu tongue
Cine isi lasa profilul aici e mai mult decat proasta. Deci n-am nevoie de proaste. Deci nu as fi dat click. Deci am mai aflat ceva. Deci nu imi plac proastele
tongue

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Wow! Ma bucur ca ai avut aceasta revelatiewinking

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Deja sunt obisnuit, zilnic am cate 10-20 de revelatii, primele au fost mai UAU ca restul...

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Si revelatia zilei de ieri care a fost?

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Nu mai tin minte, au fost mai multehee hee

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Eu zic sa le notezi intr-un carnetel. Poate le si aplici, la un moment datwinking

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Le-am notat in minte, le aplic din instinct, mi le amintesc la acel moment datwinking

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Baiat destept, manca-l-ar mama!:*

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Asa se face
kiss

| vrelian a răspuns:

Tu crezi ca baietii frumosi se uita la tine? asa cum femeile frumoase nu baga orice barbat in seama la fel fac si barbati care arata bine.deci nu mai visa la feti frumosi ca o sa ramai fata batrina.

| Z3US a răspuns:

Andrei nastase
Dany si atat
Ciordelix Dix
Cosmin vanea
Marian petre
Petre Andrei
calimac marius
rusu Ionut
luca Ionut

Cu atat te-am putut ajuta.

| Rock_Andreey_1990 a răspuns:

Mai lasati facebookul ratati virtuali ce sunteti si mai iesiti in oras cum fac oamenii normali

| nonXples a răspuns:

Depinde... cati ani ai?

| Băă_Georgy_1989 a răspuns:

Cautaa neneeeelaughing))