| Claudiu_1808 a întrebat:

Stie careva daca poti sa iti iei o cartela cu acelasi numar daca am pierdut una.Sunt pe cosmote.

Răspuns Câştigător
| Manuela15 a răspuns:

Da poti sa iti iei cartele cu acelasi numar sigurwinking funda? te-am ajutat nu conteaza daca esti pe cosmote sau Orange indiferent.bafta

2 răspunsuri:
| RmpvSorana a răspuns:

Bună.păi cred că trebuie să mergi la un sediu Cosmote şi să le spui ce s.a întîmplat.eu am păţit.o cu o cartelă orange.nu aveam semnal deloc şi am mers la ei şi mi.au dat altă cartelă cu acelaşi nr... poate îţi vor da şi ţie.Baftă!

| Manuela15 a răspuns:

Multumesc de funda:*