| julianapink96 a întrebat:

Daca ti-ai pierdut o cartela la care ii stiai numarul pe de rost si pe care o foloseai de mult timp, te poti duce la cosmote/Orange/Vodafone etc, pentru a ti se da alta noua cu acelasi numar, inchizand-o pe cea veche pierduta?

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da. Eu am facut asta chiar acum cateva zile.

| julianapink96 explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Asa..si cum ai procedat? Asa cum am spus eu acolo?

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns (pentru julianapink96):

Da.te duci la telekon\Orange\Vodafone si poti cere o cartela cu numarul Acela.

| julianapink96 explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Ok..si cat te costa pentru asta?

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns (pentru julianapink96):

Mie nu mi-a luat niciun ban.Depinde unde te duci.M-am dus acum un an si mi-a luat 20 de lei laughing