| Diva a întrebat:

Stie careva un player pentru filme care se incarce automat subtitrarea am avut bsplayer dar nu mai functioneaza pe windows 7

Răspuns Câştigător
| Altu a răspuns:

VLC Player, e gratis, nu are nevoie de codecs, vede orice format si accepta orice subtitrare cu drag&drop (le ia automat daca au acelasi nume cu filmul).
http://www.videolan.org/vlc/

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

BSPlayer functioneaza in continuare pe Windows 7. Descarca ultima versiune de pe site-ul oficial!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba functioneaza si pe w7 doar ca-ti lipsesc niste codecuri. Nu mai stiu care, cand l-am instalat imi cerea sa descarc acele codecuri si acum merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall: incearca ALLPlayer V4. 3 org sau opensubtitles org