| CinevaNou a întrebat:

Voi ce player folositi pentru filme? (bsplayer, vlc, etc.)

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Kmplayer si cateodata vlc

10 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

DivX, e cel mai bun, dar si VLC este ok.
Eu urmaresc filmele online. imi este mai ok.

http://www.divx.com

| al3xander a răspuns:

Bsplayer si vlc (le folosesc si pentru android nu doar pentru windows)

| thegatekeeper a răspuns:

VLC player si sunt multumit.

| michael5813 a răspuns:

Bsplayer. are cele mai multe codecuri care se folosesc in prezent

| CinevaNou explică (pentru michael5813):

Am un film din 2007 care nici macar acuma nu-l poate deschide bsplayer...

| michael5813 a răspuns (pentru CinevaNou):

Nu stiu ce sa zic... dar cum am zis : eu folosesc bsplayer ca mi s-a parut cel mai complet din punct de vedere al codecurilor. poti incerca daca nu pe dvd player daca ai sa vezi acel film pentru ca am intalnit si eu formate care nu puteau fi citite de bsp...

| Kennedy97 a răspuns:

BS Player... dupa parerea mea e unul dintre cele mai bune playere.

| adrianadi97 a răspuns:

VLC,ocupa putin, are volumul sonor peste celelaltebig grin+ calitate fullscreen superba.

| Dreamer16 a răspuns:

Eu una folosesc cel mai mult BS Player-ul si Kmp Player dar cateodata si VLC

| William_Eilers_1993 a răspuns:

KMPlayer, the best between the rest.