| Atotstiutorul a întrebat:

stie careva vr-un program care sa mearga sa transformi din. pdf in word? da sa fie bun sa imi ia si formule nu doar scris? exclus abby finereader, adobe acrobat si solid converter pdf.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta pe internet cu "pdf to doc converter" si o sa gasesti mai multe programe. Succes!

| zacrazy a răspuns:

Nitro PDF Professional. E cel mai bun program folosit de mine. Depinde la formule... daca srisul e neinteligibil sau e scris cu font-uri incurcate niciun pdf converter nu te va ajuta.

| zacrazy a răspuns:

Drept e ca nu prea sunt formule in pdf-urile pe care le convertesc cu el. Abby era recomandarea #2 dar am dedus ca nu te ajuta. Ai mai putea sa faci un print screen la formule, sa le cropuiesti si apoi sa le inserezi ca imagini, dar presupun ca te-ai gandit deja la asta sau este exclus.

| Atotstiutorul explică:

@zacrazy Nitro PDF Professional e slab rau, singurul punct forte la el e ca deschide fisiere. pdf mai repede decat restul atata tot, dar de transformat transforma prost iti duce randuri peste iar formulele Economice nu stie sa ti le recunoasca, am instalat 7 programe de genul acesta Nitro e cel mai slab... doar din pct meu de vedere, parere personala, of.tot la snipping tool am ajuns. tot cu abby e mai bine.