| SmilerXd a întrebat:

Ştie cineva cam cât ar costa un încărcător pentru tabletă?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Vad ca are un acumulator de 2.5A sau 2.7A.Deci incarcarea se face prin micro USB :

Cam asa ceva ai nevoie

http://www.altex.ro/incarcator-hama-106302-pentru-ipad-2-ipad-3

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Depinde,ce tableta? Nu e recomandat produsele care nu sunt compatibile.(V, A)

| SmilerXd explică (pentru stlucian):

Pentru Utok

| SmilerXd explică (pentru stlucian):

Deci pot să conectez micro USB-ul la pc şi se încarcă tableta?

| stlucian a răspuns (pentru SmilerXd):

Da dar timpul de incarcare va fi mult mai mare pentru ca prin porturile USB nu circula un curent mai mare de 0.5A iar la incarcatorul dat de mine ai 2.1A daca nu ma insel.

| SmilerXd explică (pentru stlucian):

Ok, mulţumesc! :*

| stlucian a răspuns (pentru SmilerXd):

Pentru putin thumbs up

| stlucian a răspuns (pentru SmilerXd):

Vad ca are un acumulator de 2.5A sau 2.7A.Deci incarcarea se face prin micro USB :

Cam asa ceva ai nevoie

http://www.altex.ro/incarcator-hama-106302-pentru-ipad-2-ipad-3

| Andreea555012 a răspuns:

Nu ar trebui sa foste foarte mult du-te la un magazin de specialitate si intreaba