| vlad1887 a întrebat:

Stie cineva cat costa un incarcator din acela universal in care s baga bateria de >telefon

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Eu am dat pe unul 25 lei. dar nu mi s-a parut prea stralucit.

| xLouana a răspuns:

Cam 20 de leiwinking dar nu sunt de calitate

| nutuxcristian a răspuns:

In jur de 20 lei

| Camyyy_5609 a răspuns:

Pai costa cam 25 leilove struck adica 250 de mii vechihappy:X Funda plz:*

| vlad1887 explică:

Pai mi s-a stricat mufa de incarcare.thinking si habar nu am cam cat costa reparatia.banui ca destul de multthinking

| Dr4gos a răspuns:

Mufa nu e scumpa...dar daca s-a smuls de la placa de baza...sigur o sa te coste mai mult decat telefonul