| Johnweed a întrebat:

Stie cineva care-i ultimu Direct x? si de unde pot sa-l descarc? gen link ceva

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Sunt o gramada de diretix-uri, dar nu ai nevoie de ultimu', doar de 11. daca nu stiai diretix face parte, din placa video, poti sa iti iei un diretix care nu merge pe placa ta si ti-l instalezi degeaba.intelegi? deci cauta ceva care se potriveste bine cu placa ta video.zi-mi ce placa video ai, si iti zic care iti merge

| Johnweed explică (pentru tteo92):

Mersi! oricum numai imi trebuie, imi trebuie pentru un joc ( Pro evolution soccer 2012), Dar m-am rezolvat! mMultumesc Salut