| AlberT1 a întrebat:

Stie cineva cat costa un upgrade IOS la un service autorizat Apple?

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Update! nu upgrade:d se face acasa, nu exista nici un pericol, Apple au grija a faca lucruile cum trebuie. Dar de ce nu faci acasa, ai jevey, sau ceva gen? Ca sa faci update isntalezi itunes, si dai udpate, dureaza putin, si gata

| pnker a răspuns:

De ce sa iti faci upgrade la iOS la service cand iti poti face acasa gratis fara nici un risc? Tot ce iti trebuie e cablul de date dupa care urmezi instructiunile de pe iTunes.
http://www.apple.com/ios/

| TheLaw a răspuns:

Buna!
Ce vrei sa spui prin upgrade iOS mai exact?
Daca vrei sa iti updatezi versiunea iOS de la iPad, iPhone sau iPod touch este foarte simplu! Trebuie sa ai iTunes downloadat pe calculator (http://www.apple.com/itunes/ ).
Apoi, pentru a-ti actualiza versiunea iOS, doar conectaţi aparatul la Mac sau PC şi urmaţi instrucţiunile de pe ecran in cadrul iTunes.

| AlberT1 explică (pentru TheLaw):

Vreau sa fac upgrade de la iOS 5.1.0 la 5.1.1.

| pnker a răspuns (pentru AlberT1):

Oricum imediat apare iOS 6 si iti vei putea face update, n-are rost sa te chinui de la 5.1.0 la 5.1.1

| TheLaw a răspuns:

Ah, nu trebuie sa platesti nimic.
Daca ai iPhone sau iPod touch, intrii asa:
Settings>General>Software Update.
Poti sa-ti updatezi versiunea iOS direct de pe device!
Sper ca te-am ajutat.

| AlberT1 explică:

Baieti,vreau sa far update-ul la service!

| AlberT1 explică (pentru AlberT1):

Fac

| TheLaw a răspuns (pentru AlberT1):

Dece vrei sa platesti cand poti sa o faci chiar la tine acasa, pe gratis?

| AlberT1 explică:

Multumesc tuturor! Toata lumea care a răspuns la întrebare merita funda!