| Scafaru_Denis_2000 a întrebat:

Stie cineva ce a patit contul' fratelui meu?
Uite aici ce imi zice

We’ve detected suspicious activity on your Facebook account and have temporarily locked it as a security precaution.
It’s likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing. Learn more in the Help Center.
Over the next few steps we’ll walk you through a security check to help secure your account, and let you log back in.

Va rog daca stiti aveti funda! Dau funde :*

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

"Am detectat activitate suspectă în contul dvs. Facebook și l-am blocat temporar ca o măsură de precauție de securitate.

Este posibil ca securitatea contului dvs. sa fie compromisă ca urmare a introducerii parolei pe un site conceput pentru a arata ca Facebook. Acest tip de atac este cunoscut sub numele de phishing. Aflați mai multe în Centrul de ajutor.

În următorii câțiva pași vă vom plimba printr-o verificare de securitate pentru a contribui la securizarea contului, și să vă conectați din nou."