| Nutzuu a întrebat:

De aseară nu îmi mai merge facebook-ul. Îmi zice : Contul tău este blocat temporar
We’ve detected suspicious activity on your Facebook account and have temporarily locked it as a security precaution.
It’s likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing. Learn more in the Help Center.
Over the next few steps we’ll walk you through a security check to help secure your account, and let you log back in.

Ajutați-mă vă rog.! Dau funda. Mulțumesc

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai facut-o pe online marketeeru' cumva?

| Nutzuu explică (pentru KodrutZ):

Ce?

| KodrutZ a răspuns (pentru Nutzuu):

Spam? Ai postat acelasi mesaj cu nemiluita pe nspe grupuri?

| Nutzuu explică (pentru KodrutZ):

Nu, nu s-a întâmplat nimic, n-am postat nimic. Pur și simplu așa de odată am dat refresh la pagina, și mi-a apărut asta. Am dat să îmi vină cod de confirmare să vadă că sunt eu. L-am pus si imi dă să îmi schimb parola. Ce să fac?

| KodrutZ a răspuns (pentru Nutzuu):

Oare ce poti sa faci? Schimbi parola, schimbi parola, sau schimbi parola.

| Nutzuu explică (pentru KodrutZ):

Am schimbat-o si tot nu merge.

| KodrutZ a răspuns (pentru Nutzuu):

Ghinion atunci. Dezavantajul serviciilor moca... incearca sa vezi cind iti raspund astia de la FB si DACA raspund.

| Nutzuu explică (pentru KodrutZ):

Astept ca se fac 24 de ore. sa vad ce face.