| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce fel de programe pot baga virus trojan? Sau cum se pot scoate... am tot incercat, scrie ca virusul a fost indepartat, am mai scanat o data si iarasi mi-a aparut virus trojan. Ma poate ajuta cineva? DAU FUNDE! VA ROG MULT!

Răspuns Câştigător
| boy777 a răspuns:

Cauta malwarebytes pe google instaleaza-l.la final bifeaza launch malwarebytes anti-malware si update malwarebytes anti-malware. dupa aceea dai full scan, la finalul scanarii ai grija sa fie toate infectiile bifate si dai remove selected. daca iti cere un restart dail.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Malwarebytes nu este bunlaughing cel mai bun iti garantez eu asta este kaspersky internet security